Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak a nyní.... Budeme mít téma Bradavice.

Je jen na vás, jak si s tím poradíte.

 

Může to být Váš obrázek, povídka, referát, básnička, popř písnička, kritika... :-D a nebo cokoliv jiného

 

Jedinou podmínkou je, že výtvor musí být z Vaší hlavy a né stažený z internetu.

pokud uděláte víc věcí... např. Popíšete bradavice a potom k tomu dodáte povídku a nakonec básničku.... jenom dobře... dostaneme 3x tolik bodů 

 

A ty momentálně potřebujeme tak šup do toho....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dfdf

(Konora Elvonnasová, 6. 2. 2009 18:47)

Paní učitelko kdy nám tu zase dáte body které jsme dostali

hra

(Konora Evlonsnová, 6. 2. 2009 18:42)

Básnička

Známá trojka čarodějů
jsou teď všichni v Nebelvíru
učí se zde kouzla ,čáry
moc se snaží aby to zvládly.

Je to Hermiona,Harry a Ron
jsou stateční jako hrom.
Do každého dobrodružství
odvážne se vždycky pustí,
na následky nemyslí
i když někdy znejistí.

Popis

Je to škola čar a kouzel a je staršně moc stará.Zakladatelemi jsou:Helga z Mrzimoru,Godric z Nebelvíru ,Rovena z Havraspáru a Salazar se Zmiozelu.Založili školu aby se mladí kouzelníci mohli vzdělávat.Ve škole byly tajné dveře,falešné dveře a tajné chodby.Salazar chtělkouzelníky s čistou krví ale nepohodli se protože ostatní nechtěli jenom kouzeníky s čistou krví.Mudla Hrad nevidí protože hrad je pod ochranným kouzlem že nejde vidět ale nevidí je jenom mudla.A jsou tam školní pozemky a ty jsou:Zahra,klíčniková bouda,famfrpál a zapovězený les a skleníky.

Kritika

Pouze jsem přečetla prvních pět dílů.Az toho viděla 1,2,3,4. Pátý mám jenom knížku A vadí ve čtvrtém filmu jak tam je v tom bludišti že to je tak tamvé a já to vůbec nevidím.To je asi tak vše co mi vadilo.

Soutěž

(Drain Damien, 6. 2. 2009 16:53)

Básništa

Každý kdo chce umět kouzlit,
musí nejprv zkoušky složit.
Kdo to nedá ten je pasé,
nevykouzlí ani prase.
Komu se ale učit nelení,
u zkoušek není jako na trní.
Pozor dávej na svá slova,
ať neskončíš jako sova.

Popis

Bradavice je název kouzelnické školy, která sídlí na hradě u jezera. Hrad obklopují husté lesy a říká se jim ZAKÁZANÉ. Ten kdo do nich vstoupí totiž nemusí se vrátit. V jezeře žijí jezerní lidé ale návštěvy rádi moc nemají. Hrad má mnoho pater, chodeb a tajných místností. Neexistují zde výtahy ale schody a ty se bohužel sami od sebe pohybují. Na závěr bych rád dodal, že v celém hradě jsou obrazy, a bytosti v nich se pohybují.

Kritika

Jelikož jsem přečetl všechny díly Harryho, některé i vícekrát, vím jak vše skončí. A právě tu se dostávám k jádru své nespokojenosti. Byl bych rád kdyby byla budoucnost postav trochu více rozebraná a ne jen na 1-2 stránkách.

Zkusila jsem to

(Lenka Láskortová, 6. 2. 2009 16:45)

Básnička

Bradavice jsou kouzelnická škola.Naučíme se tam skvělá kouzla.Kouzla jsou úžasná věc,vykouzlí nám i dlabanec.Na dlabanec běž do velké síně,nečekej že budeš koukat do lednice.Jídlo si včaruj pomocí abraka-dabra s těmi můšeš i na velkého draka.Draka porazit tě tam naučí,když nechceš tak tě nenutí.Jen úkoly plň ,nebo bude žbluňk.O body tvá kolej přijde,na druhé místo to pak dojde.Je tam krásně,to se ví.Na otázku ti tam odpoví odpoví.Budu velkým kouzelníkem??Studuj a může to být tvým cílem.

A něco jako referát nebo spíše popis

Bradavice jsou přes 1000 let stará škola kouzel.Mají 4 zakladatele podle kterých se jmenují její koleje:Nebelvír,Mrzimor,Havraspár a zmijozel.Každá kolej má dvě barvy.Bradavice mají hodně studentů i profesorů.
Žijí tam i duchové.Buď kolejní nebo dochové žáků a profesorů.Tedy bývalých.V Bradavicích najdete vše.Od záchodků až po utajené komnaty.V okolí hradu jsou lesy,jezero,famfrpálové hřiště a mnoho dalšího.Určitě vás zaujme strom starý skoro jako škola Vrba Mlátička.Studentům působí škody i legraci.Je to skvělá škola ve které se učilo mnoho slavných kouzelníků.

soutěž

(Líza Luňavičová, 6. 2. 2009 16:21)

bradavice-báseň

Bradavice jsou super
jako že se líza jmenuju

Bradavice jsou super
Voldemort to taky ví

Bradavice jsou super
Říďa,prfesiři všichni takyBradavice-popis
Škola je obrovská,chodím tam ráda.
Ale schody se rády posouvají.
Zákázaná knihovna ta je super,ale i ta nezakázaná.
Můj pokoj je obrovský.